RUML Těsnění s.r.o.

Naše historie se začala psát v květnu 2011.

RUML Těsnění s.r.o.

Společnost RUML Těsnění s.r.o. byla založena v květnu 2011. Po úpravách výrobních a skladových prostor a instalaci prvního stroje, zahájila firma výrobu v červenci 2011.

Firma nyní disponuje přibližně 1000 m2 výrobních prostor a potřebného zázemí pro flexibilní výrobu v areálu firmy Bonega v Sudoměřicích nad Moravou. Kromě výroby těsnění z různých materiálů se firma zabývá prodejem širokého sortimentu těsnění, průmyslových izolací a spojovacího materiálu.

Ke stažení / certifikáty

2383.812 kB
2383.835 kB

O RUML Group

Založení první rodinné firmy RUML v roce 1992 nastartovalo postupný proces budování širšího portfolia firem zaměřených na dodávky pro průmysl v Česku i na Slovensku. Rozložení portfolia a synergie jednotlivých firem nám umožňuje být ekonomicky stabilním a důvěryhodným obchodním partnerem pro naše zákazníky.

153Zaměstnanců
1992Založeno
5Společností
309 milObrat 2022

Historie

Vydejte se s námi po stopách historie vzniku firmy RUML Těsnění s.r.o., kterou stále vytváříme ve spolupráci s našimi zákazníky.

2011

Firma RUML Těsnění s.r.o. byla založena Davidem a Filipem Rumlovými s velkou podporou jejich otce Vladimíra Rumla v roce 2011 jako malá výrobní společnost v Sudoměřicích na Moravě. Začátky byly opravdu krušné. Nový plotr se musel při velkých deštích zakrývat plachtou, protože nebyl ještě čas opravit střechu, ale všechny nesnáze se překonaly a výroba se rozjela.

2012

Hned rok následující došlo ke kompletní rekonstrukci budovy, výrobních i skladových prostor. Pořízení nových vysekávacích lisů i nemalé investice do výsekových nástrojů a materiálu na sklad. Ruku v ruce následovalo přijímání nových zaměstnanců. Ústředními postavami se stali vedoucí backoffice paní Marie Holubíková a vedoucí výroby Zdeněk Gajdorus.

2017

Nastoupil do společnosti jako jednatel a spolumajitel Václav Novák. Od tohoto okamžiku se z výrobní společnosti stala i společnost obchodní a začala velice rychle, ale zdravě růst. Do naší rodinné firmy nastoupili dva zkušení obchodní zástupci Jakub Vočka a Radek Urban, kteří svým aktivním přístupem pomáhají tento růst rozvíjet.

2021

Pro zajištění spolehlivosti zvyšujícícho se objemu zakázek, jsme se rozhodli zainvestovat a do výroby jsme pořídili druhý plotr. Bylo to odvážné rozhodnutí, ale vyplatilo se. Zde bychom chtěli poděkovat společnosti INTERNATIONAL CZ, spol. s r.o. která nám plotr dodala i nainstalovala a zaškolila naše pracovníky na jedničku.

2023

Zatím nejnáročnější rok velkých inovací. Přechod na čárové kódy a řízený sklad. Další rekonstrukce výrobních prostor a skladu. Pořízení nového CNC výceotiskového automatu do výroby znamená i přijetí několika nových zaměstnanců jak do výroby, tak i skladu. Cílem je zlepšení naší flexibility, rychlosti a kvality dodávek.

Vedení společnosti

Václav Novák
Jednatel a výkonný ředitel

Václav Novák nastoupil do společnosti RUML s.r.o. v roce 2012 jako obchodní zástupce. Podílel se velkou měrou na dynamickém rozvoji RUML Group. Díky tomu dostal od Davida a Filipa nabídku na vstup do firmy RUML Těsnění s.r.o. a stal se v roce 2017 jejím jednatelem. V rámci RUML Group je Václav odpovědný za chod a správu informačního systému.

David Ruml
Jednatel

David vstoupil do Ruml s.r.o. v roce 1998 s cílem věnovat se zejména prodeji vláknitopryžových a PTFE těsnicích desek. Začalo tak vzdělávání se v novém oboru. Výraznou podporou a zdrojem vědomostí byl v té době intenzivní kontakt s profesorem ČVUT, panem doc. Ing. Jiřím Lukavským.

Filip Ruml, MBA
Jednatel

Filip je spolu s bratrem Davidem majoritním vlastníkem všech RUML společností. Je zodpovědný především za strategii, finance a business development všech firem RUML. V současné době se nejvíce věnuje rozvoji firem RUML a RUML Service. Před tím, než v roce 2008 nastoupil do firmy RUML, pracoval jako projektový manager v Komerční bance v oddělení marketingu.

Naše společnosti

RUML s.r.o.

Zastoupení předních světových výrobců průmyslových armatur, těsnění a parokondenzátních systémů v Česku.
Přejít na web

RUML Emes s.r.o.

Zastoupení předních světových výrobců průmyslových armatur, těsnění a parokondenzátních systémů na Slovensku.
Přejít na web

RUML Service s.r.o.

Realizace, provoz a údržba technologických zařízení a celků.
Přejít na web

RUML Industry s.r.o.

Kovovýroba, komplexní zpracování plechu CNC technologiemi.
Přejít na web

RUML Těsnění s.r.o.

Výrobce a dodavatel těsnících, izolačních a spojovaích materiálů pro vodárenství a průmyslové aplikace.
Přejít na web

Chcete u nás pracovat?

Nabízíme příležitost pracovat v dynamicky se rozvíjející skupině firem RUML GROUP.

Zobrazit pozice

Kalendáře RUML Group

Od roku 2022 vydáváme vlastní kalendáře s autorskými kresbami, které pro nás ručně kreslí Ivan Kubát.

Prohlédnout vše