Výroba na míru

Jsme schopni rychle reagovat na potřeby zákazníků v oblasti průmyslových izolací a těsnění. Naše softwarové vybavení nám umožňuje výkresovou dokumentaci přenášet přímo do řídících systémů výrobních strojů.

Díky dlouhodobým partnerstvím s vybranými dodavateli jsme schopni spolehlivě a efektivně pracovat i na větších projektech a dodávkách izolací. Velice úzce spolupracujeme s firmou RUML Industry, která se zabývá CNC zpracováním, ohýbáním plechu a výrobou ocelových svařenců.

Vyřezávání CNC plotrem

Výroba průmyslového těsnění na míru dle individuálního výkresu

Používáme moderní, vysokorychlostní a přesný CNC plotr. Díky projektorům nad řezací plochou je možné přesné určení výřezu v materiálu. Vyřežeme téměř jakýkoli tvar z měkkých materiálů do tloušťky 19 mm.

Přejít k nezávazné poptávce

Vysekávání na lisu

Výroba těsnění ve velkých sériích na hydraulických lisech.

Vysekání provádíme s pomocí dvou hydraulických lisů s pracovním tlakem 12 tun. Tloušťka vysekávaného těsnění nebo izolace může být až 50 mm.

Přejít k nezávazné poptávce

Řezání izolací na pile

Výroba hotových výřezů průmyslových tepelných a protihlukových izolací.

Pro řezání tvrdších izolačních materiálů typu Hannotect používáme speciálně konstruovanou pilu, která dokáže řezat materiály v kolmém řezu do tloušťky až 220 mm a v šikmém řezu do tloušťky až 160mm.

Přejít k nezávazné poptávce

Kontaktní formulář

Napřímo přes našeho specialistu a nebo využijte kontaktní formulář