Výroba na míru

Jsme schopni rychle reagovat na potřeby zákazníků v oblasti průmyslových izolací a těsnění. Naše softwarové vybavení nám umožňuje výkresovou dokumentaci přenášet přímo do řídících systémů výrobních strojů. Máme strojní vybavení i pro efektivní výrobu velkých sérií.

Díky dlouhodobým partnerstvím s vybranými dodavateli jsme schopni spolehlivě a efektivně pracovat i na větších projektech a dodávkách izolací. Velice úzce spolupracujeme s firmou RUML Industry, která se zabývá CNC zpracováním, ohýbáním plechu a výrobou ocelových svařenců.

Automatický výsekový lis

Efektivní výroba průmyslových těsnění ve velkých sériích na CNC lisu Chiesa Sanson F1.

Velké série těsnění, výseků, podložek apod. vyrábíme na CNC lisu se sekací silou 25 tun. Maximální šíře materiálu (i v roli) 1600 mm. Zpracovává materiály do tloušťky 10 mm (mikroporézní pryže až 20 mm).

Přejít k nezávazné poptávce

Vyřezávání CNC plotrem

Výroba průmyslového těsnění na míru dle individuálního výkresu

Používáme moderní, vysokorychlostní a přesný CNC plotr. Díky projektorům nad řezací plochou je možné přesné určení výřezu v materiálu. Vyřežeme téměř jakýkoli tvar z měkkých materiálů do tloušťky 19 mm.

Přejít k nezávazné poptávce

Vysekávání na lisu

Výroba těsnění ve velkých sériích na hydraulických lisech.

Vysekání provádíme s pomocí dvou hydraulických lisů s pracovním tlakem 12 tun. Tloušťka vysekávaného těsnění nebo izolace může být až 50 mm.

Přejít k nezávazné poptávce

Řezání izolací na pile

Výroba hotových výřezů průmyslových tepelných a protihlukových izolací.

Pro řezání tvrdších izolačních materiálů typu Hannotect používáme speciálně konstruovanou pilu, která dokáže řezat materiály v kolmém řezu do tloušťky až 220 mm a v šikmém řezu do tloušťky až 160mm.

Přejít k nezávazné poptávce

Kontaktní formulář

Napřímo přes našeho specialistu a nebo využijte kontaktní formulář